Facebook - Klub MÍR

Berlin Manson

20:00 • ............door 19.00

• Berlin Manson

Texty o Depeche Mode, modelových modelech modelů, vesmírných lodích a trendech na soundcloudu. Tracky se utápí ve vlnách melancholických syntezátorů, přičemž nabízí aktuální přístup k post-synth punkovému zvuku. Tvorba Berlin Manson se pohybuje na tenké hranici mezi analogovým a digitálním světem. A naživo je to jízda!

Berlin Manson je slovenské trio tvořené Adamem Dragunem, Patrikem Nagym a Tomášem Tabišem kombinující ostrý rap s ještě ostřejší a syrovější hudbou. Debutové album Život končí, keď máš trinásť vyšlo v roce 2022 a kapela byla oceněna slovenskou cenou Radio Head Awards jako Objev roku. Loni získali cenu za Skladbu roku za singl Hotel Kyjev, kterou složili společně se slovenským hudebníkem FVLCRVMem. Aktuálně mají venku novou desku Poor But Sexy.